خرید آسان و مطمئن باتری یو پی اس با توجه به نیاز‌های شما

تجهیز خانه با باتری یو پی اس
تجهیز خانه با باتری یو پی اس
۲۰ دی ۱۳۹۵
خرید آسان و مطمئن باتری یو پی اس

خرید آسان و مطمئن باتری یو پی اس

بار‌ها و بار‌ها به فاکتور‌هایی که برای خرید باتری یو پی اس باید در نظر داشت اشاره کردیم. اما به عنوان یک خریدار وقتی که برای خرید باتری اقدام می‌کنید با انواع و اقسام برند‌های رنگارنگ مواجه می‌شوید که با وجود این که از آگاهی نسبی برخوردار هستید خرید را برایتان مشکل و مشکل تر کند.
اولین توصیه ما برای خرید باتری یو پی اس مطمئن توجه به نیاز‌های خودتان به عنوان یک مصرف کننده است. قرار است با منبع انرژی بدون وقفه باتری یو پی اس کدام نیاز‌های تامین انرژی خود را برطرف کنید؟
برای پاسخ به این سوالات باید به سوالات دیگری هم پاسخ دهید. مثلا اندازه گیری دقیق انرژی موردنیاز برای هر یک از وسایل الکتریکی، مدت زمان استفاده شما از دستگاه، تعداد دستگاه‌هایی که باید به به باتری یو پی اس متصل شوند و…
با پاسخ دادن به این سوالات می‌توانید خرید آسان و مطئن باتری یو پی اس را با توجه به نیاز‌های خود تجربه کنید.

خرید آسان و مطمئن باتری یو پی اس

چه تعداد خروجی‌ باتری یو پی اس نیاز دارید؟
به باتری یو پی اس مثل یک ترانس یا محافظ برق نگاه کنید. ترانس هم تعداد محدودی ورودی دارد و نمی‌توان تک تک لوازم برقی را بدان متصل کرد. بنابراین اولین گام خریداری باتری یو پی اس مناسب با تعداد خروجی کافی خواهد بود.
هر دستگاه چه میزان انرژی نیاز دارد؟
میزان انرژی که توسط یک باتری یو پی اس تامین می‌شود باید با نوع دستگاهی که از آن استفاده می‌کنید هماهنگ باشد. مثلا برای یک کامپیوتر اگر باتری دهی UPS کم تر از حد استاندارد باشد نتیجه خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر خواهد بود.
چه مدت زمان منبع باتری بدون وقفه نیاز دارید؟
برخی از خریداران باتری یو پی اس را برای تامین منبع ذخیره انرژی بدون وقفه فقط برای چند دقیقه خریداری می‌کنند. این مدت زمان هم برای خاموش کردن نرمال دستگاه بعد از قطعی برق می‌باشد.
اما برخی دیگر از کاربران با توجه به شرایط منطقه خود نیاز‌های گسترده تری دارند و باز یو پی اس برای چند ساعت استفاده می‌کنند.
مدت زمان انرژی رسانی باتری یو پی اس پشت بسته درج شده است. مثلا نوشته شده است که این باتری می‌تواند یک دستگاه با توان ۴۰۰ وات را به مدت ۹ دقیقه تغذیه کند یا این که مثلا برای تامین برق ۹ دستگاه ۱۰۰ واتی برای یک ساعت کافی است.
گارانتی دستگاه برای چه مدت است و چه ضوابطی دارد؟
از آن جایی که باتری یو پی اس قرار است تجهیزات خاص و گران قیمتی را تغذیه کند بنابراین نقص در عملکرد آن هم می‌تواند موجب خرابی دستگاه‌ها شود. پس توجه به گرانتی و ضمانت نامه باتری هم مهم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 8 =

Free WordPress Themes, Free Android Games