راهنما جامع انتخاب بهترین مدل باتری یو پی اس

هماهنگ سازی باتری یو پی اس و ژنراتور
هماهنگ سازی باتری یو پی اس و ژنراتور
۱۵ دی ۱۳۹۵
تجهیز خانه با باتری یو پی اس
تجهیز خانه با باتری یو پی اس
۲۰ دی ۱۳۹۵

باتری یو پی اس انواع و اقسام مختلفی دارد. سه نوع باتری یو پی اس آنلاین، آفلاین و اینتراکتیو تولید می‌شوند که اغلب کاربران با توجه به نیاز‌های خود از این باتری‌ها استفاده می‌کنند. با این که تا کنون مقایسه‌های مختصری میان این سه نوع باتری داشتیم اما هنوز هم انتخاب نوع باتری یو پی اس با در نظر گرفتن بودجه و امکاناتی که می‌خواهیم مشکل است. هنوز هم برای بسیاری از خریداران گزینش یکی از دو باتری یو پی اس آنلاین یا آفلاین مشکل است و یا نمی‌دانند برای مصارف صنعتی باید از یو پی اس آنلاین استفاده کنند یا اینتراکتیو؟
کنجکاو هستید بدانید بهترین باتری یو پی اس متناسب با مشکلات و نیاز‌هایتان چیست؟ این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

انتخاب بهترین مدل یو پی اس برای نیاز‌هایتان

برخی از مشکلات متداول و باتری یو پی اس مناسب برای برطرف کردن آن‌ها عبارتند از:
مشکلات قطع کامل جریان برق
برای این مشکل معمولا از باتری آنلاین و اینتراکتیو استفاده می‌شود.
کاهش ناگهانی ولتاژ
کم شدن ولتاژ معمولا زمانی رخ می‌دهد که یکی از تجهیزات برق بیش تری مصرف کند و فشار زیادی به جریان کل وارد شود. این فشار را اغلب به صورت بیرون زدن فیوز مشاهده می‌کنیم. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی از باتری یو پی اس آنلاین و اینتراکتیو استفاده می‌‍شود.
کاهش پیش بینی شده و طولاتی مدت ولتاژ
این افت ولتاژ معمولا در ساعات اوج مصرف، در ماه‌های تابستان و زمانی که استفاده از وسایل برق نظیر کولر افزایش می‌یابد رخ می‌دهد. در این مواقع معمولا مشکل افت ولتاژ را با با استفاده از باتری آفلاین، آنلاین و لاین اینتراکتیو برطرف می‌کنند.
اختلالات و نوسان مداوم برق
نویز برق معمولا در طول روز رخ می‌دهد. اما گاهی نوسانات شدید می‌شوند و در این مواقع توصیه می‌شود از یو پی اس آنلاین استفاده کنید.
بی ثباتی جریان برق
ژنراتور‌ها به صورت هماهنگ یا باتری یو پی اس کار می‌کنند. در اغلب مواد در ژنراتور‌ها اختلال یا نوسان رخ می‌دهد که به صورت پیش بینی نشده هستند. این اختلال در سیستم‌های حساس باعث از بین رفتن اطلاعات یا از از کارافتادن بخش‌های نرم افزاری می‌شود. این تغییرات را با استفاده از باتری یو پی اس آنلاین برطرف کنید.
شوک ولتاژ
جهت جلوگیری از آسیب به دستگاه‌ها هنگام بروز شوک ولتاژ که معمولا به صورت یک موج در جریان برق رخ می‌دهد از باتری یو پی اس آنلاین استفاده می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

Free WordPress Themes, Free Android Games